Seferihisar Kaba Yapı İnşaat

KABA YAPI İNŞAAT

40 yılı aşkın deneyim ve tecrübemiz ile kullanışlı, dayanıklı ve estetik yapılar inşa ediyoruz. 47 sene önce Akif Erden tarafından Seferihisarda kurulan Erden İnşaat günümüzde başarılı çalışmalarına Ahmet Erden tarafından devam etmektedir.

İnşaat uygulamalarında kalite ve estetiğe önem veren Erden İnşaat birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzemeler kullanarak hazırladığı Seferihisar konut projelerinde tüm mühendislik ve mimari esaslara uygun olarak çalışmaktadır.

Seferihisar inşaat projelerimizde temelden çatıya kadar tüm inşaat uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Konforlu ve kaliteli yaşam alanları inşa etmek için 40 yıldır Seferihisar da inşaat uygulamaları yapan firmamız tüm projelerinde temel kazma çalışmaları, ısı ve su izolasyonu, kaba yapı inşaatı, elektrik ve su tesisatı kurulumu, ince detay inşaat, çatı uygulamaları ve anahtar teslim olarak a'dan z'ye bir inşaatın tüm evrelerini inşa ediyoruz. Seferihisar inşaat uygulama ve taahhüt hizmetlerimizde kaliteli ve dayanıklı yapılar inşa ediyoruz. 

UYGULAMA ALANLARI: Seferihisar İnşaat, Seferihisar Satılık Villa, Sığacık İnşaat, Sığacık Satılık Villa

Türkiye'nin ilk sakin şehir markasına sahip olan İzmir Seferihasar'da bulunan sakin şehir konseptine uygun inşaat projelerimizin kaba yapı inşaat uygulamalarını aşağıda inceleyebilirsiniz.


>>DİĞER İNŞAAT PROJE UYGULAMALARIMIZ<<

 


SEFERİHİSAR KONUT PROJELERİ

SEFERİHİSAR İNŞAAT PROJELERİ

SEFERİHİSAR VİLLA PROJELERİ

SEFERİHİSAR TİCARİ YAPI İNŞAATLARI