Seferihisar Ticari Yapı İnşaatları

İzmir'in yeni gözde lokasyonunda, Türkiye'nin ilk sakin şehir markasına sahip ilçesinde, mükemmel konuma sahip, dayanıklı ve güçlü sağlam yapılar inşa eden Erden İnşaat tarafından gerçekleştirilmiş Seferihisar İnşaat projelerimiz ile tanışın. 47 yıldır Seferihisar inşaat projeleri ile marka yaşam alanları inşa ediyoruz.

SEFERİHİSAR TİCARİ YAPI İNŞAATLARI

Seferihisar tTürkiye'nin en gözde tatil ve yaşam alanlarından biri olmasına rağmen bir çok işletme ve fabrika içinde cazip bir üretim merkezidir. 12 ay boyunca güneşli ve yaşanılabilir bir havaya sahip olan Seferihisar genel olarak konut yapılarını barındırsada gerek sanayi bölgesinde gerek İzmir Seferihisar yolu üzerinde bir çok işletmeye de ev sahipliği yapmaktadır.

Erden inşaat olarak gerçekleştirdiğimiz onlarca konut ve villa inşaatları dışında ilçemizde hizmet sunan, üretim yapan işletmeler içinde ticari yapı inşaatlarını yapmıştır. Başarıyla gerçekleştirdiğimiz onlarca fabrika, atölye ve dükkan inşaatlarına yenilerini de başarıyla eklemekteyiz. Endüstriyel üretim yapan işletmeler için, zeytinyağı veya narenciye üretimi yapan gıda firmaları için fabbrika inşaatlarını Seferihsarda gerçekleştirdik ve yeni fabrika inşaatları yapmaya devam ediyoruz.

Seferihisar inşaat çalışmalarında önemli bir yer tutatn ticari yapı inşaatları, fabrika inşaatları Seferihisar içerisinde ve çevresinde ihtiyaç duyulan alanlarda kaliteli malzeme ve işinde uzman ekibimizce sağlam ve dayanıklı yapaılar olarak inşa edilmektedir.

UYGULAMA ALANLARI: Seferihisar Ticari Yapı İnşaatı, Seferihisar Satılık Villa, Sığacık İnşaat, Sığacık Satılık Villa

Türkiye'nin ilk sakin şehir markasına sahip olan İzmir Seferihasar'da bulunan sakin şehir konseptine uygun villa projelerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

 

>>DİĞER İNŞAAT PROJE UYGULAMALARIMIZ<<

 


SEFERİHİSAR KONUT PROJELERİ

SEFERİHİSAR İNŞAAT 

SEFERİHİSAR İNŞAAT PROJELERİ

SEFERİHİSAR VİLLA PROJELERİ