Seferihisar Villa Projeleri

İzmir'in yeni gözde lokasyonunda, Türkiye'nin ilk sakin şehir markasına sahip ilçesinde, mükemmel konuma sahip, dayanıklı ve güçlü sağlam yapılar inşa eden Erden İnşaat tarafından gerçekleştirilmiş Seferihisar İnşaat projelerimiz ile tanışın. 47 yıldır Seferihisar inşaat projeleri ile marka yaşam alanları inşa ediyoruz.

SEFERİHİSAR VİLLA PROJELERİ

Seferihisar Türkiye'de yazlık ve villa projelerinin en fazla talep edildiği ve villa inşaatının yapıldığı alanlardan biri konumuna gelmiştir. İzmir'in yeni gözde lokasyonu olan Seferihisar inşaat ve villa projelerinde hızla büyümektedir. Seferihisar'ın inşaat sektöründe hızla talep görmesinin ve villa konutlarında tüm Türkiye'den talep almasının nedenlerinden biri de sakin şehir olmasıdır.

Türkiye'nin ilk sakin şehir konseptini oluşturan ve bu marka ile anılan Seferihisar doğal ve tarihi güzellikleri ile tüm ziyaretçilerini büyülemektedir. Şehir hayatının kalabalık ve gürültülü ortamından uzaklaşmak isteyen herkes Seferihisar da yaşamak için kendine uygun olan yaşam alanını aramaktadır. Bu sebeple Seferihisar'ın her noktasında konut ve villa inşaatları gerçekleşmektedir.

Erden İnşaat olarak 40 yılı aşkın deneyimimiz ile Seferihisar'ın en köklü inşaat proje şirketlerinden biriyiz. Gerçekleştirdiğimiz onlarca proje ile Seferihisar'ın yapılaşmasına yön veriyoruz. Tüm konut ve villa projelerimiz mimari ve mühendislik temel ilkeleri ile, kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilik ile hazırlanmış, dayanıklı ve güçlü yapılardır. Seferihisar villa projelerimizi aşağıda ki görselleri inceleyerek görebilirsiniz.

UYGULAMA ALANLARI: Seferihisar İnşaat, Seferihisar Satılık Villa, Sığacık İnşaat, Sığacık Satılık Villa

Türkiye'nin ilk sakin şehir markasına sahip olan İzmir Seferihasar'da bulunan sakin şehir konseptine uygun villa projelerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.


>>DİĞER İNŞAAT PROJE UYGULAMALARIMIZ<<

 


SEFERİHİSAR KONUT PROJELERİ

SEFERİHİSAR İNŞAAT 

SEFERİHİSAR İNŞAAT PROJELERİ

SEFERİHİSAR TİCARİ YAPI İNŞAATLARI

 

HİZMETLERİMİZ

 • Seferihisar İnşaat
 • Seferihisar Satılık Konut
 • Seferihisar Satılık Daire
 • Seferihisar Satılık Villa
 • Sığacık Satılık Konut
 • Sığacık Satılık Daire
 • Sığacık Satılık Villa
 • Teos Satılık Villa
 • Sefrrihisar İnşaat Firması
 • Seferihisar Dekorasyon
 • Seferihisar Ev Tadilatı
 • Sakin Şehir Satılık Villa
 • Sakin Şehir Satılık Daire
 • Sakin Şehir İnşaat Firması

 

İNŞAAT PROJE ALANLARIMIZ

Her geçen gün Türkiye'nin her noktasından gelen Seferihisar konut projeleri talepleri doğultusunda faaliyetlerimizi sürdüyoruz. Bu nedenle İzmir'in ve Türkiye'nin yeni gözde mekanlarından olan Seferihisar'da geniş bir alanda inşaat projeleri gerçekleştirmekteyiz.

Hem çok katlı bir çok daireden oluşan konut kompleksleri hem de müstakil villa konutları gerçekleştirmekteyiz. Burada en önemli nokta gerçekleştirdiğimiz tüm inşaat projelerimiz mimari ve mühendislik temelleri doğrultusunda hazırlanmış sağlam, dayanıklı ve konforlu konut yapıları olmalarıdır.

Çok katlı konut yapıları projelerimizde 2+1 ve 3+1, doğalgazlı, ferah, en az iki cepheli aydınlık dairelerden oluşan, kapalı bahçeli ve otoparklı yapı inşaatları gerçekleştiriyoruz.

Seferihisar villa inşaatı uygulamalarımız kişiye özel veya tarafımızca projelendirilmiş tam müstakil veya site içerisinde çoklu villa konutlarından oluşan projelerdir. Tam müstakil villalarımız kapalı bahçeli, tek kat, dubleks veya triplex villa yapılarıdır. Kişiye özel otopark ve havuz barındıran bu villa projelerimiz konforlu ve sakin bir yaşam alanı sunar. Site tipi olan, aynı kapalı bahçe içinde birden fazla villa konutundan oluşan inşaat projelerimizde ortak bahçe kullanım alanına sahip villa yapılarımız yer alır.

Tüm projelerimizin ortak tarafı Erden İnşaat'ın 47 yıllık bilgi birikimi ile hazırlanan mühendislik ve mimarlık teme ilkelerine sahip, kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilik ile yapılan dayanıklı ve uzun ömürlü inşaat projeleri olmalarıdır.

Seferihisar İnşaat uygulamalarımızı Seferihisar'ın tamamında uygulamaktayız. Özellikle günümüzde çokça rağbet gören, muhteşem doğası, havası ve mavi bayraklı denizi ile bilinen Sığacık mevkiinde gerçekleştirdiğimiz inşaat projelerimiz öne çıkmaktadır. Teos antik kenti ve akkum sahiline de oldukça yakın olan Sığacık Seferihisar inşaat projelerinin merkezi konumundadır.