Seferihisar İnşaat

İzmir'in yeni gözde lokasyonunda, Türkiye'nin ilk sakin şehir markasına sahip ilçesinde, mükemmel konuma sahip, dayanıklı ve güçlü sağlam yapılar inşa eden Erden İnşaat tarafından gerçekleştirilmiş Seferihisar İnşaat projelerimiz ile tanışın. 47 yıldır Seferihisar inşaat projeleri ile marka yaşam alanları inşa ediyoruz.

SEFERİHİSAR İNŞAAT

Erden İnşaat 40 yılı aşkın sektör deneyimi ile Seferihisar'ın en köklü inşaat firmalarının başında gelmektedir. İzmir'in en değerli konut ve emlak bölgelerinden biri haline gelen Seferihisar ilçesinin günümüzde ki görünümüne kavuşmasında gerçekleştirdiğimiz inşaat projeleri ile katkı sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz.

Seferihisar inşaat projelerinde bir çok farklı konut yapı konseptlerimiz ile bir çok inşaat uygulaması gerçekleştirdik. Çok katlı toplu konut projelerinden, bireysel kullanıma sahip müstakil villa projelerine ve güvenlikli site konseptinde bulunan villa projelerine kadar özenli ve özgün inşaat uygulamalarını gerçekleştirerek Seferihisarda konut ve emlak sektörüne katkıda bulunduk.

Seferihisar İnşaat projelerimizden bazılarını aşağıda bulunan proje görsellerimizi inceleyerek görebilirsiniz. Akif Erden Mühendislik olarak başlayan Seferihisar İnşaat serüvenimiz 47 yıldır devam etmekte ve bugün Ahmet Erden tarafından Erden İnşaat markası ile sürdürülmektedir.

UYGULAMA ALANLARI: Seferihisar İnşaat, Seferihisar Satılık Villa, Sığacık İnşaat, Sığacık Satılık Villa

Türkiye'nin ilk sakin şehir markasına sahip olan İzmir Seferihasar'da bulunan sakin şehir konseptine uygun inşaat projelerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.


>>DİĞER İNŞAAT PROJE UYGULAMALARIMIZ<<

 


SEFERİHİSAR KONUT PROJELERİ

SEFERİHİSAR İNŞAAT PROJELERİ

SEFERİHİSAR VİLLA PROJELERİ

SEFERİHİSAR TİCARİ YAPI İNŞAATLARI