Seferihisar Mutfak Uygulama

MUTFAK UYGULAMALARI

40 yılı aşkın deneyim ve tecrübemiz ile kullanışlı, dayanıklı ve estetik yapılar inşa ediyoruz. 47 sene önce Akif Erden tarafından Seferihisarda kurulan Erden İnşaat günümüzde başarılı çalışmalarına Ahmet Erden tarafından devam etmektedir.

İnşaat uygulamalarında kalite ve estetiğe önem veren Erden İnşaat birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzemeler kullanarak hazırladığı Seferihisar konut projelerinde tüm mühendislik ve mimari esaslara uygun olarak çalışmaktadır.

Seferihisar inşaat projelerimizde birbirinden şık ve kolay, kullanışlı mutfak modellerini inşa ediyoruz. Seferihiat mutfak modellerimiz inşaat projelerimizde kullandığımız şık ve estetik mutfak modelleridir. Mutfak uygulamalarımız da kullanılan tüm malzemeler dayanıklı ve kaliteli birinci sınıf malzemeden imal edilmektedir. İşinde uzman ustalarımız tarafından kurulumu yapan mutfak uygulamalarımız Seferihisar inşaat projelerimizde fark yaratmaktadır.

UYGULAMA ALANLARI: Seferihisar İnşaat, Seferihisar Satılık Villa, Sığacık İnşaat, Sığacık Satılık Villa

Türkiye'nin ilk sakin şehir markasına sahip olan İzmir Seferihasar'da bulunan sakin şehir konseptine uygun inşaat projelerimizin mutfak  uygulamalarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

 
 
 

>>DİĞER İNŞAAT PROJE UYGULAMALARIMIZ<<

 


SEFERİHİSAR KONUT PROJELERİ

SEFERİHİSAR İNŞAAT PROJELERİ

SEFERİHİSAR VİLLA PROJELERİ

SEFERİHİSAR TİCARİ YAPI İNŞAATLARI