Seferihisar Zemin Uygulamaları

ZEMİN UYGULAMALARI

40 yılı aşkın deneyim ve tecrübemiz ile kullanışlı, dayanıklı ve estetik yapılar inşa ediyoruz. 47 sene önce Akif Erden tarafından Seferihisarda kurulan Erden İnşaat günümüzde başarılı çalışmalarına Ahmet Erden tarafından devam etmektedir.

İnşaat uygulamalarında kalite ve estetiğe önem veren Erden İnşaat birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzemeler kullanarak hazırladığı Seferihisar konut projelerinde tüm mühendislik ve mimari esaslara uygun olarak çalışmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz konut projelerinde kullanışlı ve estetik zemin uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilecek şekilde yapılan zemin uygulamalarımız doğru malzeme ve uzman işçilik ile konut inşaatlarımıza uygulanmaktadır.

Parke ve parlak zemin uygulamaları kullanılan konut inşaatlarımızda görsel olarak güzel bir görünüm yakalanırken, kullanılan ahşap veya kalebodur malzemelerin kalitesinden kaynaklı ve işinde uzman ustalarımız tarafından uygulanması sebebiyle dayanıklı ve kullanışlı bir kullanım sunar. 

Tüm konut inşaatlarımızda bu temel ilkeler dikkate alınarak zemin uygulamalarımız yapılmakatadır. Seferihisar inşaat ve zemin uygulamaları için doğru adres Erden İnşaat.

UYGULAMA ALANLARI: Seferihisar İnşaat, Seferihisar Satılık Villa, Sığacık İnşaat, Sığacık Satılık Villa

Türkiye'nin ilk sakin şehir markasına sahip olan İzmir Seferihasar'da bulunan sakin şehir konseptine uygun inşaat projelerimizin zemin uygulamalarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

 
 

>>DİĞER İNŞAAT PROJE UYGULAMALARIMIZ<<

 


SEFERİHİSAR KONUT PROJELERİ

SEFERİHİSAR İNŞAAT PROJELERİ

SEFERİHİSAR VİLLA PROJELERİ

SEFERİHİSAR TİCARİ YAPI İNŞAATLARI